• Mob. telefonas: +370 670 26858 UAB Remjasta | Statybos, remonto ir renovacijos darbai
 • El. paštas: info@remjasta.lt
 • Dažymas, tapetavimas

  377854_550973671596894_1251923265_nDažymas – labiausiai paplitęs sienų apdailos būdas. Dažyti gana paprasta, o sienų spalvą pasirinkti galima iš plataus spalvų spektro. Spalvos pasirinkimą galima vadinti sudėtingiausiu tokio apdailos būdo etapu, nes vien baltos spalvos galima išvardinti apie 50 įvairiausių atspalvių.

   

  Prieš dažant sienas reikia apsispręsti, kaip turėtų atrodyti perdažytas kambarys, kokios spalvos padės tai įgyvendinti ir, žinoma, ar būtent dažymas yra geriausias ir praktiškiausias sienų dekoravimo sprendimas.  Svarbiausias sienų ar lubų dažymo etapas – kruopštus paviršiaus paruošimas. Nuo to, kaip paruošite paviršių, priklausys, ar gerai dažai ,,prikibs“ prie sienos ar lubų, ar nebus matyti nelygumų ir kt. Sienos paruošimas prieš dažymą užima didžiąją laiko dalį, o pats dažymas – kur kas mažesnę laiko dalį. Jei siena buvo dažyta anksčiau, rekomenduojama dažus nugremžti iki tinko ir paruošti sieną dažyti iš naujo.

   

  Tapetavimas – sienų klijavimas tapetais – tapetai gaminami iš įvairiausių medžiagų, ne tik iš popieriaus: vinilo, audinio, žolės, metalo audinio. Šiuolaikiniai popieriniai tapetai yra daug atsparesni ir lengviau valomi nei anksčiau, kadangi dengiami plastiko sluoksniu. Taip pat kaip ir dažų, tapetų įvairovė labai plati. Sienas nudažyti gali ir vienas žmogus, o klijuojant sienas tapetais praverčia dar vieno asmens pagalba. Sienų paruošimas klijuoti tapetus mažai kuo skiriasi nuo pasiruošimo dekoruoti dažais – pašalinami senieji tapetai ar dažai, užpildomi sienų plyšiai, jų paviršius nušlifuojamas.


  2019 © Remjasta, UAB | Sprendimas: Elektroninės Vizijos
  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas