• Mob. telefonas: +370 670 26858 UAB Remjasta | Statybos, remonto ir renovacijos darbai
 • El. paštas: info@remjasta.lt
 • Fasado šiltinimas, dekoravimas

  311144_529979163696345_1687458267_nNorint, kad fasado šiltinimas būtų efektyvus, reikia įvertinti kiekvieno fasado specifiką. Tarkime, medinis fasadas gali būti stipriau pažeistas tiek išorės poveikių, tiek kenkėjų, tad modernizuojant tokį namą gali tekti nuimti visą seną fasado apdailą. Taip pat šiltinant medinį namą reikia įvertinti jo gaisringumą. Todėl rekomenduotina naudoti nedegias medžiagas, tokias, kaip mineralinė vata.

   

  Būtina pasirūpinti ir tinkamu sienų vėdinimu, kad pastatas nepradėtų pūti.  Renovuojant mūrinius fasadus, galima naudoti tiek palyginti degų polistireninį putplastį, tiek ir bet kurią iš vatų, nes mūriniai pastatai yra atsparesni gaisrui. Be to, juos mažiau veikia išorės veiksniai.

   

  Priešingu atveju, name gali atsirasti žmogaus sveikatai pavojingas pelėsis. Dauguma privačių namų renovacijoje naudojamų sistemų yra panašios į tas, kurios naudojamos daugiabučių renovacijoje. Lietuvoje fasado apšiltinimui ir apdailai yra naudojami du populiariausi metodai: tinkuojamas (ant sienos montuojama termoizoliacinė medžiaga (dažniausiai – polistireninis putplastis  plokštės, ir ant jos iškart formuojamas armuoto tinko sluoksnis) ir vėdinamas (ant karkaso specialaus karkaso montuojam mineralinė vata (dažniausiai), paliekamas oro tarpas ir iš išorės montuojamos fasado apdailos plokštės). Sistemos įrengiamos laikantis STR ,,Normatyviniai statybos techniniai dokumentai“.


  2019 © Remjasta, UAB | Sprendimas: Elektroninės Vizijos
  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas