• Mob. telefonas: +370 670 26858 UAB Remjasta | Statybos, remonto ir renovacijos darbai
 • El. paštas: info@remjasta.lt
 • Grindų betonavimas, sienų tinkavimas

  561548_533146813379580_188462460_nDarbus atliekame greitai ir kokybiškai. Kadangi betoną gaminame iš karto darbo vietoje, nelieka nepanaudoto mišinio, tai yra, jo pagaminama tiek, kiek būtina tam kartui. Technologija išsiskiria trumpu pasiruošimu darbui ir betonavimo darbų atlikimu per minimaliai trumpą laiką. Naudojame priedus: armavimo fibrą ir plastifikatorių, kurie padaro betoną plastiškesnį, tvirtesnį ir atsparesnį trinčiai.

   

  Poreikiui esant, dangų paviršius gali būti išlyginamas elektrinėmis glaistyklėmis. Ant paruošto pagrindo be papildomo išlyginamojo sluoksnio galima klijuoti keramines plyteles, kloti parketą, linoleumą, kiliminę bei kitas dangas. Betonuojame grindis gyvenamosiose patalpose, sandėliuose ir garažuose, atliekame grindų niveliavimo bei paruošimo betonavimui darbus. Visada atsakingai įvertiname savo klientų poreikius, numatome darbų sudėtingumą ir pagal tai nustatome tinkamiausią kainą.

   

  UAB „Remjasta“ taip pat atlieka tinkavimo darbus. Gruntuojame, tinkuojame paviršius. Šiam darbui pasitelkiame pažangius metodus (kaip ir atlikdami kitus vidaus apdailos darbus), todėl savo klientams galime užtikrinti aukščiausią atliktų paslaugų kokybę ir tikrą garantiją.

   

  Tinkas paskirstomas  itin plonu sluoksniu, darbas atliekamas greitai ir kokybiškai. Tinką išlyginame specialiais įrankiais, tokiu būdu išgaudami idealiai lygų paviršių. Pasinaudokite mūsų tinkavimo paslaugomis ir Jūsų sienų paviršius bus idealiai lygus, galėsite iš karto klijuoti tapetus, o jei nuspręsite dažyti –  sienų glaistymą pakaks atlikti tik vieną kartą.


  2019 © Remjasta, UAB | Sprendimas: Elektroninės Vizijos
  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas