• Mob. telefonas: +370 670 26858 UAB Remjasta | Statybos, remonto ir renovacijos darbai
 • El. paštas: info@remjasta.lt
 • Kodėl verta rinktis UAB „Remjasta“ statybos, remonto ir renovacijos paslaugas?

  UAB „REMJASTA“- tai Šiaulių įmonė, kuri atlieka statybos, remonto ir renovacijos darbus, o taip pat prekiauja statybinėmis medžiagomis. Įmonė buvo įkurta dėl klientų poreikio ir noro gauti profesionalias ir atsakingai atliktas statybos, remonto ar renovacijos paslaugas. Mes labai mylime savo darbą, kuris suteikia mums daug iššūkių bei priverčia nuolat domėtis naujovėmis.

   KODĖL verta rinktis UAB „REMJASTA“?

  Kiekvienas dirbantis UAB „REMJASTA“, žino – dėl kokios priežasties jis yra mūsų įmonėje ir kokias užduotis bei tikslus privalo nepriekaištingai įgyvendinti. Darbuotojai yra įkvėpti kurti gerą ir patikimą produktą klientui, todėl galime mėgautis ir didžiuotis savo darbo rezultatais. O svarbiausia – gerai atliktas darbas, labai naudingas UAB „REMJASTA“ ir mūsų klientų sėkmei. Mūsų sėkmė yra tai, jog viską, ką užsibrėžiame ir prisiimame įgyvendinti, atliekame iki galo.

  Mes, komanda ir kiekvienas atskirai, esame atsakingi už savo narių gerovę.

  PAMATŲ MONTUOTOJAI atsakingi už statinio ilgaamžiškumą. Jie privalo lieti pamatus gerai, kadangi nuo pamatų montuotojo priklauso pamatų patikimumas ir pastato stiprumas.  Mūsų pamatų montuotojai – patikimas pasirinkimas.
  MŪRININKAI – atsakingi už saugios ir tvirtos užuovėjos  kūrimą. Mūrininkai mūrija  pastatų sienas, nuo jų mūrijimo kokybės priklauso pastato sienų tvirtumas ir išvaizda. Tad mūsų mūrininkai mūrydami namą darbą atlieka lyg mūrytų katedrą.
  TINKUOTOJAI – privalo gerai išlyginti sienas, investuodami savo laiką ir medžiagas. Tinkuotojai lygindami sienas yra atsakingi užlyginti visus nelygumus ir paruošti sienas tolimesniems kolegų darbams.
  APDAILININKAI – atsakingi už harmonijos bei grožio kūrimą. Visada jų darbas matomas ir vertinamas labiausiai, nes tik jie mūsų klientui sukuria vizualią pridėtinę vertę. APDAILININKAI užbaigs galutinius, visada matomus bei apčiuopiamus produktus, kurie daugiausiai suteikia džiaugsmo mūsų klientams. Kuomet klientas būna namuose ir ilsisi savo šeimos apsuptyje ar švenčia su draugais, o gal mėgaujasi vienatve, jis nori, kad jo namai būtų gražūs ir tvarkingi. Namai – tai vieta, kurioje žmogus jaučiasi jaukiai.
  FASADO – ŠILTINIMO MEISTRAI atsakingi už klientų finansinę laisvę, nes tik nuo ŠILTINIMO MEISTRŲ darbo kultūros ir kruopštumo priklauso būsto šildymo išlaidos žiemą ir vėsinimo vasarą. Jiems priklauso ir UAB „REMJASTA“ išorinės reklamos formavimas, nes nepriekaištingas eksterjeras, vienas svarbiausių ir labiausiai matomų atliktų darbų kokybės atvaizdas.
  STOGDENGIAI – tai gamtos stichijų tramdytojai ir klientų turto saugotojai. Nuo STOGDENGIŲ darbo kruopštumo ir kompetencijos priklauso, kaip pastatas atlaikys jam skirtus gamtos iššūkius. Tik atlaikius tokius išbandymus, galima įvertinti darbo rezultatą ir džiaugtis UAB“REMJASTA“ darbų kokybe.

  Jei susiruošėte statyti namą ar atsinaujinti butą, neabejodami kreipkitės ir konsultuokitės su UAB“REMJASTA“ specialistais. Mes turime ilgametę patirtį, kurios metu darytos klaidos jau išspręstos ir išmoktos. Mes žinome, kad klausdami ir nuolat komunikuodami su klientu, galime patenkinti jo lūkesčius. Visada rekomenduojame ir kitus su statybomis susijusius savo srities specialistus: PROJEKTUOTOJUS, DIZAINERIUS, ELEKTRIKUS, VĖDINIMO MEISTRUS, BALDININKUS, LAIPTININKUS, KALVIUS, LANGŲ MONTUOTOJUS, bei dar daug kitų su Jūsų būsto kūrimu ir gražinimu susijusių žinovų.

  Nedvejodami kreipkitės į mus, klauskite, o mūsų užduotis bus atsakyti į Jūsų klausimą ar įgyvendinti Jūsų norus. Labai džiaugsimės galėdami kurti pasitikėjimu grįstus darbo santykius – tai mūsų sėkmės ir žinomumo garantas.

   

  MISIJA – TEIKTI KOKYBIŠKAS, PROFESIONALIAS IR ATSAKINGAS STATYBOS, REMONTO PASLAUGAS!
  TIKSLAS – KLIENTŲ POREIKIŲ TEISINGAS, HARMONINGAS, GRAŽUS IR  PRAKTIŠKAS PATENKINIMAS!
  VIZIJA – BŪTI PAŽANGIU IR PATIKIMU PARTNERIU KLIENTAMS IR VERSLO PARTNERIAMS!

   

   

  UAB „Remjasta“
  Įmonės kodas: 303125649
  PVM kodas: LT100008053210
  AB „Swedbank“
  Banko kodas 73000
  A/s  LT38 7300 0101 3646 2658

  Adresas: Tilžės g. 66, LT-78157 Šiauliai
  Tel.: +370 672 34501
  Tel.: +370 670 26858
  El. paštas: info@remjasta.lt

  WWW.REMJASTA.LT

  WWW.STATYBINIS.LT

  2019 © Remjasta, UAB | Sprendimas: Elektroninės Vizijos
  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas