• Mob. telefonas: +370 670 26858 UAB Remjasta | Statybos, remonto ir renovacijos darbai
 • El. paštas: info@remjasta.lt
 • Mūro ir karkaso sienų įrengimas

  1092_526371000723828_1840735566_nLietuvoje tradiciškai gyvenamasis namas buvo statomas mūrinis, atliekami mūro darbai. Nors kaimo vietovėse, gamtoje vis dažniau pasirenkamas rastinis ar karkasinis sienų variantas.

   

  Mūsų įmonės specialistai Jums padės įrengti bet kokias pageidaujamas sienas. UAB „Remjasta“ mūro sienas stato iš įvairių mūro blokų. Galima mūryti iš granito, klinties akmenų arba iš plytų ir blokelių — akytojo betono ar keramzitbetonio, taip pat ir betono blokelių.

   

  Mūrinių namų grupei galima priskirti ir namus, pastatytus pagal statybos iš surenkamųjų elementų technologiją: iš akytojo betono ar betono pagaminti vieno aukšto elementai montuojami statybos vietose.  Šiandien dažniausiai vykdoma karkasinių namų statyba, kur karkasą sudaro mediniai tašai. Karkasinį namą iš išorės dengia fasado apdaila, iš vidaus — plokštės, o tarp jų yra apšiltinimo medžiagos. Ant gegnių montuojama karkasinio namo stogo konstrukcija, o ant šios — danga. Gegnių apatinė pusė dengiama plokštėmis arba dailylentėmis.


  2019 © Remjasta, UAB | Sprendimas: Elektroninės Vizijos
  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas