• Mob. telefonas: +370 670 26858 UAB Remjasta | Statybos, remonto ir renovacijos darbai
 • El. paštas: info@remjasta.lt
 • Gipso kartono plokščių konstrukcijų įrengimas

  198271_533148976712697_840480400_nTeikiame gipso kartono konstrukcijų montavimo paslaugas. Gipskartonio plokštė – tai darinys, kurį sudaro iš abiejų pusių kartonu apmuštas užpildas. Kaip užpildas naudojamas natūralus gipsas su specialiais priedais (plastifikatoriais ir modifikatoriais), kurie reikalingi, siekiant gipsui suteikti reikiamų funkcinių savybių.

   

  Gipskartonis naudojamas taikant „sausąjį“ pastatų ir statinių vidaus apdailos metodą daugelyje patalpų: ligoninėse, oro uostuose, viešbučiuose, restoranuose, bankuose, parduotuvėse, įstaigose, parodų ir sporto salėse bei būsto statybose. „Sausasis“ patalpų vidaus apdailos metodas, naudojant gipskartonį taikomas sienų ir lubų paviršiams išlyginti, pertvaroms tarp patalpų įrengti ir pan. Akivaizdus tokių sistemų pranašumas – tai įvairių šilumos ir garso izoliacinių medžiagų, įmontuojamų tarp sienos ir gipskartonio, naudojimo paprastumas. Kitas pranašumas yra susijęs su įvairiomis komunikacijomis – elektros, kanalizacijos, vandentiekio ir kitomis.

   

  Visi vamzdžiai, kabeliai, laidai yra slepiami po gipskartonio plokštėmis, o pasiekti komunikacijas tampa visiškai paprasta. Svarbiausia tai, kad šios sistemos yra nedidelio svorio, todėl nesusidaro tokios didelės apkrovos perdangoms kaip kad plytinių pertvarų atveju.


  2019 © Remjasta, UAB | Sprendimas: Elektroninės Vizijos
  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas