Gerbūvio įrengimas (drenažas, trinkelės, veja)

UAB „Remjasta“ kloja visų rūšių trinkeles. Pasirūpiname kokybiškomis ir nebrangiomis medžiagomis. Trinkelių arba plytelių klojimas gali būti naudojamas visur. Jos puikiai atrodo ir tarnauja ilgus metus. Jos gali būti panaudotos takelių, terasų klojimui arba sumaišytos su kitais klojimo būdais, siekiant sukurti unikalų vaizdą.

Trinkelės yra puiki alternatyva daugiau tradiciniams asfalto ar skaldos dangos keliams, ir jos atrodo žymiai geriau nei paprasto betono danga. Taip pat atliekame visus drenažo darbus. Nemaža dalis individulių namų savininkų susiduria su vandens pertekliaus problemomis. Drėkstančios rūsio sienos, pelėsis namuose, ar blogai augantys augalai kieme, priverčia individualių namų savininkus ieškoti tam tikrų sprendimų.

Vienas tokių sprendimų ir bus įsirengti kiemo ir pamatų drenažą. Be visa to, dar labai svarbus gerbūvio darbas – aplinkos tvarkymas. Aplinkos tvarkymas ar apželdinimas yra paprasčiausiai suvokiamas bei daugiausia apimantis terminas sodybų, namų aplinkos sutvarkymo srityje.

Pradedant galvoti apie sodo, sklypo apželdinimą ar aplinkos tvarkymą, reikia atkreipti dėmesį į du svarbius dalykus. Pirmiausia, Jums reikia išsiaiškinti,  ko Jūs norite iš savo sodo ir kokia planuojama jo paskirtis. Bus daug lengviau, jei sudarysite sąrašą objektų, kuriuos norėtumėte matyti savo sklype.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *