Pamatų įrengimas, šiltinimas, užpylimas smėliu

UAB „Remjasta“ įrenginėja įvairių rūšių pamatus ir atlieka visus su tuo susijusius darbus. Pamatų įrengimas yra labai atsakingas etapas, lemiantis tolimesnės Jūsų objekto statybos eigą ir kokybę.

Mūsų įmonės specialistai, įvertinę situaciją, pasiūlys optimaliausią sprendimą, reikalingą Jūsų individualaus namo ar kito objekto pamatų įrengimui. Gręžiame gręžinius pamatams įvairiuose gruntuose. Montuojame armatūros karkasus, tinklus, užpilame gręžinius betonu, liejame pamatus. Betonuojame įvairios konfigūracijos ir paskirties pamatus.

Pamatų liejimas galimas įvairių storių, gylių ir sudėtingumo, kartu įrengiant ir pamatų padą. Betonavimo metu įrengiame ir pamatų šiltinimo sluoksnį. Įrengiame vertikalią ir horizontalią pamatų hidroizoliaciją. Pamatų šiltinimo darbus atliekame pagal sertifikuotas sistemas ir technologijas. Šiltinimą deriname su pamatų hidroizoliavimo ir drenažo darbais. Šiltiname tiek sausuoju būdu iš pamatų išorės, tiek įrengiant šiltinimo sluoksnį į pamatą betonavimo metu. Esant poreikiui, atkasame esamus pamatus, hidroizoliavimo, šiltinimo ir drenažo įrengimui, taip pat juos stipriname.

Atliekame pamatų užpylimą, sutankiname smėlio ir žvyro sluoksnius, ruošiame pagrindus grindims ir grindiniams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *