• Mob. telefonas: +370 670 26858 UAB Remjasta | Statybos, remonto ir renovacijos darbai
 • El. paštas: info@remjasta.lt
 • Paruošiamieji darbai statybai ir remontui

  Paruošiamieji darbai statybai ir remontuiAtliekant statybos, remonto darbus, pirmiausia, labai svarbu sužinoti kliento lūkesčius ir norus: kokius objektus jis rengiasi statyti ir remontuoti. Dėl to, visi darbai prasideda nuo projektų derinimo, planavimo ir sąmatų skaičiavimo.

   

  UAB „Remjasta“ inžinieriai teikia teritorijų planavimo, projektavimo, projektų valdymo ir inžinerinio konsultavimo paslaugas. Per 10 metų esame įvykdę ne vieną projektą. Keliasdešimt klientų džiaugiasi naujais namais, suremontuotais butais bei kitomis mūsų atliktomis paslaugomis. Tokiu būdu užsitarnavome patikimo ir profesionalaus partnerio vardą. Sąmatos skaičiuojamos, grindžiantis kliento norais, kainų skaidrumu, medžiagos parenkamos maksimaliai kokybiškos, atitinkančios visus statybos sertifikavimus ir kliento reikalavimus.

   

  Puikiai suprantame, kad mūsų užsakovai ne visada yra statybų specialistai, todėl suteikiame visokeriopas konsultacijas, planuojant darbus, jų tęstinumą ir bendrąjį darbų vykdymą. Atminkite – statybos, remonto darbai prasideda nuo pasiruošimo ir planavimo bei projektavimo.

   

  Nuolat stengiamės viršyti kliento lūkesčius. Tarkimės, planuokime, bendraukime kartu ir surasime patį geriausią ir priimtiniausią Jums sprendimą.


  2019 © Remjasta, UAB | Sprendimas: Elektroninės Vizijos
  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas