• Mob. telefonas: +370 670 26858 UAB Remjasta | Statybos, remonto ir renovacijos darbai
 • El. paštas: info@remjasta.lt
 • Tvorų, terasų įrengimas

  1184_558557024171892_1245212961_nUAB „Remjasta“ nuolat padeda savo klientams įsirengti ir pasistatyti įvairias tvoras. Mūsų pagrindiniai tikslai – pasiūlyti geriausias medžiagas jūsų tvorai bei suteikti aukščiausios kokybės tvorų statymo paslaugas. Tvorų tipo, struktūros, iš kokių medžiagų bus tvora, pasirinkimas priklauso nuo užsakovo pageidavimų, sklypo ir reljefo savybių.

   

  Specialistai jums pasiūlys įvairius tvorų tipų variantus ir bendru sutarimu bus rastas unikalus sprendimas: tvora ne tik suteiks jaukumą jūsų sodybai, bet ir papuoš aplinką. Tvoros kaina priklauso nuo projekto sudėtingumo, naudojamų medžiagų ir montavimo būdo. Pagal jūsų skiriamą biudžetą rasime optimaliausią variantą, kad tvora būtų kokybiška, graži, savita ir ilgaamžė.

   

  Taip pat kiekvienai tvorai gaminame ir montuojame varstomus, nuslenkamus vartus ir vartelius. Tvoros ilgaamžiškumą užtikrina teisingai pasirinktos technologijos ir montavimo standartų taikymas. Sukursime ekologišką ir natūralų grožį jūsų namams.

   

  Be to, mūsų įmonė įrenginėja įvairias terasas. Dažniausiai terasos vieta jau būna nurodyta namo projekte. Jei ne, svarbu tinkamai parinkti jai vietą. Geriausia, kai terasa yra pietų pusėje, tačiau nebūtinai. Paprastai į terasą patenkama iš namo vidaus, ji gali būti daugiau arba mažiau apsaugota nuo pašalinių akių. Terasos įrengimui reikia minimalių konstrukcijų ir laiko sąnaudų. Tik svarbu tinkamai parinkti medžiagas, naudojamas terasai, antraip po metų ar kitų ji gali pradėti pūti, raitytis, prarasti patrauklų vaizdą.


  2019 © Remjasta, UAB | Sprendimas: Elektroninės Vizijos
  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas